השכרת אוהלים לאירועים

אוהלים להשכרה

חברת ג.י על הבמה אירועים הינה חברה גדולה וותיקה להשכרת ציוד לאירועים ומתמחה בהקמת אוהלים לאירועים מכל סוג ובכל סדר גודל, וכן לאחסון ולהגנה של ציוד וסחורות מפני פגעי מזג אוויר. לרשות החברה מבחר גדול של אוהלים איכותיים, אוהלים המאופיינים במראה אסתטי מרשים ובעמידות גבוהה. כמו כן, מפעילה החברה צוות מקצועי ומסור, אשר אמון על שינוע האוהלים לאתר הלקוח, על התקנתם ועל פירוקם עם תום השימוש.
חתונות, כנסים ומסיבות - רוצים לקיים אירוע בטבע? לא מוצאים אולם אירועים או גן אירועים שיתאים עבור האירוע שלכם? אנו בג.י נשמח להקים את אולם האירועים המושלם עבורכם, בכל מקום שתחפצו, במהירות שיא ובמחיר חסר תחרות. זהו היופי בשירותי השכרת אוהלים לאירועים – האולם הזה באמת יתאים את עצמו לצורכיכם! אנו מתמחים השרכת אוהלים לכל אירוע ונשמח להתאים עבורכם את האוהל או האוהלים המתאימים עבורכם. לרשותנו אוהלים עמידים לגשם ולרוחות עד 80 קמ"ש. את האוהלים ניתן למזג או לחמם, מה שהופך אותם לפיתרון אידיאלי לכל אורך השנה – אביב, קיץ, סתיו או חורף.
 

השכרת אוהלים למטרות אחסון

 
נפח העבודה גדל פתאום? עליכם להתמודד עם כמות גדולה של סחורה והמחסנים אינם מספיקים? כל מי שנתקל במקרים מסוג זה, מכיר את הפנטסיה – לו רק ניתן היה ליצור מחסן, יש מאין, שיספק את שטח האחסון החסר לזמן הדרוש, ולאחר מכן ייעלם. ובכן, אנו בג.י על הבמה נשמח להגשים עבורך את הפנטסיה הזאת באמצעות שירותי השכרת אוהלים בכל גודל דרוש.


רק בג. על הבמה אוהלים העשויים מ-P.V.C. איכותי ועומדים בתו תקן ישראלי. את האוהלים נוכל להקים בסמוך למחסנים הקיימים, ועל ידי כך להגדיל את שטחם, או בכל מיקום אחר – אידיאלי לעבודות בשטח. את האוהלים ניתן לחמם או לצנן בהתאם לצורך, כדי לוודא שהסחורה היקרה שלך תגיע ליעדה שלמה ובטוחה.